PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

Kurumsal Bilgiler

EGE GARDEN TASARIM MIMARLIK

EGE GARDEN PEYZAJ UYGULAMA VE DANISMANLIK

 

HAKKIMIZDA;

Kazandigimiz tüm deneyim ve enerjimizi peyzaj proje ve uygulamalari, kentsel tasarim, çevre düzenleme, peyzaj altyapi uygulamalari gibi genis bir çesitlilikteki islerimizde kullanmaktayiz. Kurumsal ve bireysel birçok projeye imza atmaktayiz. Sürdürülebilir tasarim konusunda uzmanlasan, yenilikçi ve özgün tasarim ekibi ile Peyzaj Tasarim, Kentsel Tasarim, Ekolojik Tasarim, Uygulama ve Danismanlik konularinda hizmet vermekteyiz .

Ege Garden Peyzaj olarak, peyzaj proje ve uygulamalarinda basarili çözümlerin üretilmesi için verimli yaraticilik, etkili planlama ve kaliteli uygulamanin gerekliligine inaniyoruz. Vizyonumuz çagdas ve öncü peyzaj projeleri tasarlarken müsterilerimiz kadar bizleri de tatmin edecek mimari basariya ulasmaktir. Amacimiz deneyimli ekiplerimizle sürdürülebilir proje ve uygulamalar üretmektir. Ekip çalismalarinin basarisina olan inancimiz sayesinde diger mimarlik ve mühendislik disiplinleri ile paylasim ve etkilesim içindeyiz. Müsteri ihtiyaçlarini çevre dostu yaklasim ve bilimsel temeller dogrultusunda sentezleyerek uygulanabilir, ideal tasarim ve uygulamalari gerçeklestirmekteyiz.

 

PEYZAJ PROJE; Peyzaj tasarimi ve proje hizmeti kapsaminda bireysel ve kurumsal alanda hizmet vermekteyiz.

Insaat firmalarinin, mimarlik sirketlerinin, proje yönetim firmalarinin, resmi kuruluslarin, belediyelerin projelendirme ve danismanlik hizmetlerini ve taleplerini karsiliyoruz.

Peyzaj proje ve tasarimi konusunda deneyimli ekibimizle yaratici, öncü, çözüm ve sonuç odakli bütçe ve bakim parametreleri göz önüne alinarak sürdürülebilir projeler üretiyoruz. 

Limoonsoft - DS© 2017 - Ege Garden - Tüm Hakları Saklıdır