PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

PEYZAJ UYGULAMA


PEYZAJ UYGULAMA

Peyzaj projelendirme ve uygulamalari konusunda deneyimli peyzaj mimarlarimiz ile birlikte alanlarinizin kullanim kosullarina, sizin isteklerinize uygun peyzaj projelendirme ve uygulama hizmetimiz ile her metrajda ve ölçekte projeyi çözümleyerek sizlere sunmaktayiz.

PEYZAJ UYGULAMA HIZMET ASAMALARI

·          Kesif amaçli  ilk Peyzaj mimarlarindan olusan ekibimiz alani ziyaret ederek alanin algisal ,kültürel ,dogal yapisini incelerler.

·          Müsteri istekleri peyzaj mimarlarimiz tarafindan not alinir ve kendi görüslerini sözlü olarak belirtirler.

·          Peyzaj mimarlarimiz alanin dogal,kültürel,algisal verilerini  ve sizin görüslerinizi göz önünde bulundurarak alani  planlar , projelendirir ve 3 boyutlu videosunu hazirlayarak  size sunum yapar.

·          Sunum sonrasinda degistirmek istediginiz herhangi bir sey yok ise yapilan isin metrajiyla fiyatlandirilmasi size sunulur.

·          Proje tamamen kabul edildikten sonra müteakip proje alaniniza uygulanir ve mimarlarimiz tarafindan tarafiniza teslim edilir.

YAPISAL PEYZAJ HIZMETLERI

Duvarlar,basamaklar,araç ve gezinti yollari,oturma dinlenme alanlari,otopark yapimi,oyun alanlari,spor alanlari,yüzme ve süs havuzu, kiyi ve sahil seridi düzenlemeler, aydinlatma ve sulama sistemleri, toprak temini gibi hizmetlerimiz bulunmaktadir.

BITKISEL PEYZAJ UYGULAMALARI

Iklim sartlarina,topografik yapiya, sudaki degerlere, toprak yapisina göre bitki seçimi gerçeklestirilerek en dogal ,estetik, sürdürülebilir ve yaratici tasarimlarla alaniniza uygulanir.

Limoonsoft - DS© 2017 - Ege Garden - Tüm Hakları Saklıdır