PROJENİZ İÇİN TEKLİF ALIN

Talebiniz bize ulaştıktan sonra ilgili personellerimiz tarafından incelenerek en kısa sürede size geri dönüş sağlanacaktır.

RULO ÇİM NEDİR ?


 

Kısa süreli uygulama olanağı ile bahçelerinizin yeşil görünüme kavuşmasını hızlandırır. Güçlü kök yapısı ve yoğun dokusu ile köklenme süresi hızlıdır, tohumdan ekim yöntemine göre bakımı da kolaylık sağlamaktadır. Olgunlaşmış çim özel bir makine ile ince bir kalıp olarak kesilir ve rulo yapılarak istenilen toprak zemin üzerine halı serilir gibi döşenir.
Böylece çimin yeni yerinde olgunlaşması için aylar geçmesi gerekmez. Sıkı dokusu ile  uygulama yapılan alanı tamamen örter. Canlı ve güçlü kökler uygulama esnasında yapmış olduğumuz toprak altı gübrelemesi ile kısa sürede yeni toprağı ile bütünleşir. Ayrıca diğer faydaları olarak erozyonu önler; toz, çamur sorununu ortadan kaldırır. Fotosentez kullanarak havadaki oksijeni arttırır. Çevrenin görüntüsünü değiştirerek bulunduğu ortama estetik, doğallık, kalite ve yatırım değeri artışı sağlamaktadır. Üretim çiftliklerinde özel bakıma tabi tutularak tohumdan üretilen yüksek kalitede çimin kalıplanarak, çimlendirilmek istenen alana montajın yapıldığı vejalatif bir yerleştirme metodudur.Hazır çim günümüz peyzajının en önemli parçası olarak kabul görmektedir.

NEDEN RULO ÇİM?

v  Alanınız uygulandığı gün yeşil görebilirsiniz.

v  Mantari hastalıklar görülmez.

v  Çimlenme sulaması yapılmaz.

v  Çim çeşit özeliklerini korurlar.

v  Yabancı ot problemi fazla gözükmez.

v  Hava kirleticiler için iyi bir filtredir.

v  Basmaya dayanıklı

v   Bir çok olumsuz koşullara karşı daha çok dirençli

 

Limoonsoft - DS© 2017 - Ege Garden - Tüm Hakları Saklıdır